Reklama

Tata Dody niańczy Radka?

Radosław Majdan (36 l.), choć rozwiedziony z Dodą (24 l.), wciąż może liczyć na wsparcie teścia - Pawła Rabczewskiego (59 l.), znanego sportowca i cenionego radnego miasta Ciechanów - pisze "Super Express".

"Mamy fantastyczne relacje. Gdy Radek przyjechał do Ciechanowa na zgrupowanie klubu Polonia, od razu się z nim spotkałem" - wyznaje gazecie tata Rabczewski.

Reklama

"Wręcz dziwne byłoby, gdybyśmy się nie zobaczyli. Radek to wspaniały sportowiec i cały czas mu kibicuję" - dodaje ojciec piosenkarki.

Jak donosi "Super Express", kiedy Radek ćwiczył, Rabczewski czekał cierpliwie w aucie, żeby po skończonym treningu odwieźć eks-zięcia do domu na kolację.

Gazeta twierdzi, że znajomość z panem Rabczewskim może być pożyteczna dla bramkarza. Tata Dody to znany sztangista i olimpijczyk - ma kontakty w światku sportowym. A Radek raczej już atrakcyjnych propozycji nie dostanie.

Dodatkowo doświadczenie teścia samorządowca też może się Majdanowi przydać. Bramkarz jest przecież radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Ostatnio nie przykładał się do tej pracy, więc cenne uwagi Rabczewskiego będą nieocenione - pisze "Super Express".

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Radek Majdan | Radek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama