Reklama

Tak się bawiło Giżycko

Niedziela, 14 sierpnia, na pewno na długo pozostanie w pamięci tych wszystkich, którzy przybyli do Giżycka na kolejną imprezę z cyklu Koncertowe Lato, zorganizowaną przez radio RMF FM, Telewizję Polsat i tygodnik "Naj" pod patronatem portalu INTERIA.PL.

Plac Piłsudskiego, który był miejscem imprezy, pękał w szwach, ale zgromadzonej publiczności zupełnie to nie przeszkadzało. Wczesnym wieczorem, tuż przed 20., na scenie pojawił się zespół Varius Manx.

Reklama

Monika Kuszyńska porwała wszystkich do wspólnej zabawy. Największe przeboje zespołu publiczność śpiewała razem z nim. Występ grupy tak się podobał uczestnikom imprezy, że zespół, zanim zszedł ze sceny, musiał kilkakrotnie bisować. Posłuchaj i zobacz, jak bawiła się publiczność w czasie koncertu Varius Manx.

Z wielkim aplauzem został przywitany również Ryszard Rynkowski. Nie zabrakło najbardziej znanych przebojów wokalisty. Kiedy zabrzmiało "Jedzie pociąg z daleka..." wśród publiczności zaczęło się prawdziwe szaleństwo. Tutaj zobaczysz zdjęcia z tego koncertu.

Tuż przed wieczornymi koncertami reporterzy INTERIA.PL zrobili uczestnikom Koncertowego Lata MegaFotę, na której każdy później będzie się mógł odnaleźć.

A w oczekiwaniu na koncerty można było złożyć wizytę u wróżki albo skorzystać z porad profesjonalnych kosmetyczek. Można też było znaleźć się na specjalnej okładce tygodnika Naj.

Na scenie tradycyjnie pojawił się Pan Japa z wieloma atrakcjami dla najmłodszych oraz specjaliści od dobrej zabawy, czyli Marek Rusinek z RMF FM i RMF Maxxx oraz Krzysztof Ibisz z Telewizji Polsat. Nie obyło się bez konkursów, w którym licznie zgromadzona publiczność chętnie brała udział. Posłuchaj:

Następny punkt programu to konkurs karaoke, w którym główną nagrodą był żółto-niebieski rower RMF. Konkursowi zawsze towarzyszy grupa Alex Boogie Band, wicemistrzowie świata w karaoke. Posłuchaj:

Śmiało można powiedzieć, że Mazury i mazurska publiczność były dla Koncertowego Lata bardzo gościnne.

Zobacz galerię zdjęć z Giżycka i sprawdź, gdzie jeszcze pojawi się Koncertowe Lato. Zobacz też relacje z wcześniejszych imprez.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: RMF FM | Polsat | galeria | publiczność | RMF | lato | radio RMF FM | Giżycko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje