Reklama

Szukają chłopaka Gosi Andrzejewicz

"Łukaszu, gdziekolwiek jesteś, odpowiedz na wołanie stęsknionej dziewczyny" - w ten sposób dziennik "Fakt" próbuje dotrzeć do pierwszego chłopaka wokalistki Gosi Andrzejewicz.

Gazeta opisuje historię pierwszej miłości i pierwszego pocałunku Andrzejewicz. Oboje mieli wtedy po dziewięć lat.

Reklama

"To było w Gdańsku, podczas wakacji u mojej cioci. Bawiliśmy się, jeżdżąc windą. Wtedy Łukasz przytulił mnie do siebie i... nie potrafiłam mu się już oprzeć" - wyznaje "Faktowi" piosenkarka.

Od tamtego czasu, a minęło już piętnaście lat, tych dwoje już się nie spotkało. Jednak Gosia wciąż zdaje się pamiętać Łukasza i żywić do niego wielki sentyment.

Nawet nie wie, jak wpłynął na jej życie. To od czasu tamtego pamiętnego spotkania w windzie ona uwielbia się całować. Ubolewa tylko, że obecnie nie bardzo ma z kim - twierdzi bulwarówka i apeluje do Łukasza o kontakt z redakcją.

"Jestem pewna, że nadal jest przystojny, choć na pewno włosy mu ściemniały. Musi być także muskularny i z pewnością lubi moją muzykę" - przekonuje "Fakt" Gosia.

Jak myślicie - Czy tajemniczy Łukasz skontaktuje się z Gosią? Czy były chłopak piosenkarki lubi jej muzykę? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Sprawdź profil Gosi w serwisie Muzzo.pl

Zobacz teledyski Gosi Andrzejewicz na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gosia Andrzejewicz | 'Fakt' | "Fakt" | chłopaki | gosia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje