Reklama

Reklama

"Szansa na sukces. Opole 2022": Franciszek Barnowski wystąpi na koncercie "Debiuty"

Za nami finał "Szansy na sukces. Opole 2022". Wśród 12 finalistów najlepszym okazał się Franciszek Barnowski. To właśnie jego zobaczymy podczas koncertu "Debiuty" na opolskiej scenie.

Za nami finał "Szansy na sukces. Opole 2022". Wśród 12 finalistów najlepszym okazał się Franciszek Barnowski. To właśnie jego zobaczymy podczas koncertu "Debiuty" na opolskiej scenie.
Franciszek Barnowski wygrał finał "Szansy na sukces. Opole 2022" / Jacek Kurnikowski /AKPA

W finale "Szansy na sukces. Opole 2022" zmierzyło się 11 uczestników i jeden kwartet - zwycięzcy każdego z konkursowych odcinków. 

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Ola Konopka, która zapewniła sobie miejsce w finale wygrywając odcinek z piosenkami Haliny Mlynkovej. Zaśpiewała przebój "W kinie, w Lublinie". "To, że Ola już tutaj jest, świadczy o tym, że ona już jest gwiazdą" - komentowała Mlynkova. Następna przed mikrofonem pojawiła Nikola Warda. Wykonała piosenkę Lombardu "Szklana pogoda". Wywołał tyle emocji, że w trakcie występu do uczestniczki dołączyła Marta Cugier i wykonała z nią fragment utworu. 

Reklama

Jako trzecia pojawiła się Anna Piotrowska, która wygrała odcinek z piosenkami Wojciecha Młynarskiego. Wykonała utwór "Jeszcze się tam żagiel bieli". Kolejni uczestnicy to: Wiktoria Wiater ("Kołysanka Matki"), Joanna "Azzja" Mądry ("Za 10 trzynasta") oraz Kwartet LeonVoci, czyli Igor, Andrij, Nazar i Roman ("Gdzie się podziały tamte prywatki").

Aleksandra Hinc wygrała odcinek z piosenkami Thomasa Andersa, a w finale wykonała utwór "Brother Louie"Weronika Lalik swoim wykonaniem oczarowała zespół Partita i w najważniejszym odcinku zmierzyła się z "Marzycielami". Izabela Pawletko zaśpiewała "Dziewczynę szamana", Michał Matuszewski wykonał przebój "Motylem jestem", z kolei Julia Sekulska zaprezentowała się w utworze "Mówili na nią słońce". Jako ostatni wystąpił Franciszek Barnowski z piosenką "Bal u Posejdona".

Do finałowej trójki zakwalifikowali się: Wiktoria Wiater, Michał Matuszewski oraz Franciszek Barnowski. W drugim etapie wykonali kolejno: "Droga pani z telewizji", "To tylko złudzenie. To nie miłość" i "Nie ma jak u mamy". Finał wygrał Barnowski, a nagrodą główną jest występ na koncercie "Debiuty" podczas kolejnej edycji opolskiego festiwalu. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL