Reklama

"Szansa na sukces. Opole 2019": Aleksandra Nykiel wygrywa. Kim jest?

Laureatką odświeżonej "Szansy na sukces" została Aleksandra Nykiel. To właśnie ona w nagrodę zakwalifikowała się do konkursu Debiuty podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu.

Laureatką odświeżonej "Szansy na sukces" została Aleksandra Nykiel. To właśnie ona w nagrodę zakwalifikowała się do konkursu Debiuty podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu.
Aleksandra Nykiel wystąpiła w odcinku z Natalią Kukulską i piosenkami jej mamy Anny Jantar /Natasza Mludzik/TVP /East News

Przypomnijmy, że "Szansa na sukces" na antenie TVP2 była emitowana od 1993 do 2012 roku.

Muzyczny talent show zniknął z anteny po dziewiętnastu latach, gdy Wojciech Mann zdecydował się zrezygnować z bycia gospodarzem programu.

Pierwsze informacje o reaktywacji programu pojawiły się na początku lutego. Już wówczas mówiono, że w roli prowadzącego nie zobaczymy Wojciecha Manna. Ostatecznie show pod odświeżoną nazwą "Szansa na sukces. Opole 2019"Arturem Orzechem w roli prowadzącego zadebiutował na początku kwietnia.

Reklama

W niedzielę (19 maja) pokazano finał programu, w którym zwycięzcę po raz pierwszy wybrali widzowie.

Laureatką została Aleksandra Nykiel (do finału awansowała dzięki "Nie wierz mi, nie ufaj mi" z repertuaru Anny Jantar, posłuchaj!), która przygodę z muzyką zaczęła w wieku 7 lat. Obecnie zdobywa wykształcenie do zawodu rejestratorki medycznej. Kocha śpiewać, bo jak sama mówi swoim głosem daje nadzieję i szczęście.

W finale Nykiel zaśpiewała piosenki "Łatwopalni" Maryli Rodowicz (posłuchaj przeboju! i "Wielka dama tańczy sama" Anny Jantar (sprawdź!; razem z jej córką Natalią Kukulską).

Aleksandra Nykiel w nagrodę wystąpi w konkursie Debiuty podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu.

W ciągu 19 lat przez program "Szansa na sukces" przewinęło się kilkanaście tysięcy uczestników, wśród nich późniejsze gwiazdy: Justyna Steczkowska (posłuchaj przeboju "Dziewczyna Szamana"!), Ewa Farna (posłuchaj utworu "Znak"!), Ania Wyszkoni (posłuchaj piosenki "Czy ten pan i pani"!), Kasia Stankiewicz (posłuchaj utworu "Lucy"!), Kasia Cerekwicka (posłuchaj przeboju "Bez Ciebie"!) i Joanna Kulig.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama