Reklama

Szalone pomysły Michała

Anna Wiśniewska, żona lider Ich Troje, opowiada o wspólnym życiu z charyzmatycznym wokalistą.

"Michał jest osobą, po której się można wszystkiego spodziewać. Ma różne szalone pomysły" - mówi piosenkarka w rozmowie z "Vivą!".

Reklama

"Czasami to może przeszkadzać, bo przy małych dzieciach trudno na przykład tak nagle się zebrać i gdzieś wyjechać, bo akurat naszła taka ochota. Ale z drugiej strony jego pomysłowość bardzo mi imponuje".

"Miałam tysiąc wątpliwości wiążąc się z nim. Każda kobieta chce mieć partnera tylko dla siebie, a życie Michała było zawsze pod obstrzałem. Nie chodzi jednak o przejścia, które działy się na oczach mediów, ale także o jego osobowość" - przyznaje.

"Wiedziałam, że Michał to duże wyzwanie, zwłaszcza dla kobiety, która będzie matką jego dzieci. Że ta kobieta musi sprostać jego wymaganiom, musi iść na kompromis, dopasować się do niego, nie mieć mu za złe przeszłości".

Anna musiała się przyzwyczaić nie tylko do ekstrawagancji Michała, ale również faktu, że Wiśniewski to postać znana prawie wszystkim Polakom:

"Do dziś nie umiem sobie poradzić z medialnością jego życia. Nie jestem introwertyczna, ale lubię też trochę przed światem zamknąć drzwi".

"Nie zwierzam się tak ekstremalnie, jak Michał. On jest szczery, nie robi nic na pokaz. Lecz ta szczerość sprawia, że kiedy idę do sklepu, czuję na sobie ludzki wzrok. I taki przymus tłumaczenia się z tego, jak żyję" - powiedziała "Vivie!" żona lidera Ich Troje.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

Viva

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | żona | pomysły | Anna Wiśniewska | szalone pomysły

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje