Reklama

Szalona przeszłość George'a Harrisona

Pisarz Marc Shapiro postanowił przypomnieć wszystkim, że George Harrison nie był przez całe życie "cichym Beatlesem", jak zwykło się go określać. W swojej książce, zatytułowanej "Behind Sad Eyes: The Life Of George Harrison", opisał najbardziej szalone przygody muzyka, zmarłego 29 listopada 2001 roku.

Shapiro nie omieszkał wspomnieć, że Harrison przespał się kiedyś z żoną Ringo Starra, Maureen, a także szczegółowo opisał, jak doszło do rozpadu pierwszego małżeństwa George'a z Patti Boyd, późniejszą żoną Erica Claptona. Nakreślił również nieco inny obraz Harrisona-nastolatka, który ponoć nie był wcale takim cichym i grzecznym młodzianem, a jego wyróżniającą się cechą charakteru była chorobliwa zazdrość.

Reklama

"George zaskoczył Claptona mówiąc, że jeśli chce mieć Patti, to może ją mieć, zaś on zajmie się jego dziewczyną" - czytamy na stronach biografii.

Rozpad małżeństwa spowodował jednak kilkuletni okres prawdziwie rockandrollowego życia, zakończony dopiero wówczas, gdy muzyk poznał Olivię Arias, która później została jego żoną i matką jego jedynego dziecka, syna Dhaniego.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: george | przeszłość | George Harrison

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje