Reklama

Szalona noc Britney Spears

Britney (25 l.) znów dała czadu! Po ostatnich wspólnych imprezach w towarzystwie znanej balangowiczki Paris Hilton tym razem wokalistka dała powody do spekulacji na temat jej orientacji seksualnej...

W sobotę, 10 lutego, Britney wybrała się do nowojorskiego Club One. Zabawa była tak udana, że Britney pozbyła się odzienia wierzchniego, zostając w samej bieliźnie. Wokalistka tłumaczyła, że nie jest zadowolona ze swojego stroju, dlatego postanowiła się rozebrać.

Reklama

Niemal goła rozpoczęła też dzikie tańce z inną na wpół rozebraną towarzyszką zabawy, przez co szybko pojawiły się spekulacje na temat jej orientacji seksualnej.

"Gorączka sobotniej nocy" dla Britney skończyła się w innym klubie na Manhattanie. Według informacji programu "Extra", wokalistka opuściła go nieprzytomna, na ramionach towarzyszy hulanek.

Ta informacja zbiegła się z rewelacjami przyjaciela jej męża Kevina Federline'a, twierdzącego, że Britney urządzała seks-imprezy w swoim domu w Malibu. W dodatku wokalistka ponoć gustowała w trójkątach.

Przedstawiciele wokalistki szybko ucięli te domysły.

Zobacz teledyski Britney Spears na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Britney Spears | spears | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama