Reklama

Sypiał z 3 kobietami dziennie!

Mick Hucknall, rudowłosy frontman Simply Red, publicznie przeprosił wszystkie fanki, z którymi sypiał. A było ich niemało.

Wokalista dziś żałuje swojego podejścia do relacji damsko-męskich. W bardzo osobistym artykule na łamach "The Guardian" wyznał, że chętnie wykorzystywał status celebryty do zaciągania kobiet do łóżka.

Reklama

"Naprawdę żałuję tych romansów. Czy mogę wystosować publiczne przeprosiny? One będą wiedziały, że to do nich. Jest mi bardzo przykro, przepraszam. Ja, rudzielec, nie jestem może uznawany za ikonę seksu, ale gdy byłem sławny... to było szalone" - wspomina Hucknall.

"Pomiędzy rokiem 1985 a 1987 sypiałem z trzema kobietami dziennie - codziennie. Nigdy nie odmawiałem. Tego właśnie chciałem, będąc gwiazdą popu. Spełniałem swoje marzenie i dziś nie mogę przeboleć, że skrzywdziłem naprawdę dobre dziewczyny" - opowiada wokalista.

Artysta tłumaczy swoją skłonność do romansów faktem, że mama zostawiła go, gdy miał trzy lata.

"Chciałem być kochany przez każdą kobietę na tej planecie, ponieważ nie kochała mnie własna matka. To było jak nałóg" - przyznaje Hucknall i dodaje, że jego skłonność do romansów, a także alkoholu, ciągnęła się przez kilkanaście lat.

Zobacz teledyski Simply Red na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Simply Red

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje