Reklama

Synek Michaela Buble przejdzie operację

3-letni synek Michaela Buble, Noah, pod koniec grudnia przejść operację wycięcia części nowotworu.

Synek Michaela Buble przejdzie operację

O planowanej operacji poinformowała argentyńska gazeta La Nacion. Chłopczyk ma zostać operowany pod koniec grudnia tego roku. Jak donosi natomiast "Daily Mail" lekarze chcą przeprowadzić jeszcze jedną biopsję przed operacją.

Reklama

4 listopada Michael Buble i jego żona Luisana Lopilato potwierdzili spekulacje, że ich 3-letni synek Noah choruje na nowotwór. We wcześniejszych doniesieniach mediów informowano, że lekarze początkowo podejrzewali u Noah świnkę. Po szeregu badań okazało się, że chłopiec jest chory na raka.

"Jesteśmy zdruzgotani ostatnią diagnozą nowotworu u naszego starszego synka Noah, który poddany jest obecnie leczeniu w Stanach Zjednoczonych" - czytamy w specjalnym oświadczeniu, które wokalista opublikował na swoim profilu na Facebooku.

Niedługo później siostra Luisany Lopilato, Daniela, potwierdziła, że synek gwiazdora zmaga się z rakiem wątroby. Dodała także, że rozpoczął chemioterapię.

"Rak to straszliwa choroba, ale mamy wiarę w to, że Noah z nią sobie poradzi" - stwierdziła Daniela Lopilato. "Mój bratanek to wojownik"-  przyznała.

12 grudnia Buble miał wystąpić podczas gali BBC Music Awards, ale odwołał swój udział w tej ceremonii. Jego decyzja spotkała się ze zrozumieniem stacji. "Wysyłamy Michaelowi i jego rodzinie nasze najlepsze życzenia" - powiedział dyrektor BBC Music Bob Shennan.

Piosenkarz do odwołania zawiesił również swoją działalność muzyczną. Przyjaciele Kanadyjczyka są zdania, że wróci on do śpiewania dopiero, gdy jego dziecko wyzdrowieje.  

Buble ma być także prowadzącym Brit Awards (22 lutego 2017 r.) i Juno Awards (2 kwietnia 2017 r.). Na razie nie zapadły jeszcze decyzje, czy Kanadyjczyk da radę się tam pojawić.

Michael Buble i Luisana Lopilato oprócz Noah mają jeszcze dziewięciomiesięcznego synka Eliasa.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michael Bublé

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje