Reklama

Reklama

Syn Quigley (Casey Goode) zakażony koronawirusem. Nowe informacje

Syn piosenkarki Quigley – znanej z amerykańskiego "Idola" – opuścił szpital. Przypomnijmy, że na początku października wykryto u niego koronawirusa.

Quigley podzieliła się z fanami dobrymi informacjami

Syn Casey Good i jej męża Alexa przyszedł na świat we wrześniu. 4 października wokalistka znana z "Idola" opublikowała na swoim koncie zdjęcia chłopczyka w szpitalu. Matka oznajmiła, że jej syn zakażony został koronawirusem przez jednego z lekarzy.

"Max otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa. W sobotę przywieźliśmy go na ostry dyżur po tym, jak dostał wysokiej gorączki w środku nocy. Mamy potwierdzenie, że Max zakaził się po kontakcie z lekarzem, który opiekował się nim w zeszłym tygodniu" - napisała na Instagramie piosenkarka.

Reklama

"To dla nas szok. Obecnie jestem razem z Maxem na kwarantannie na oddziale intensywnej terapii dla dzieci. Traktują mnie, jakbym też się zakaziła, mimo że na razie nie mam żadnych objawów. Proszę wyślijcie dobrą energię dla naszego chłopca, żeby szybko doszedł do siebie.  Nie jestem pewna, co się teraz będzie działo, ale przez jakiś czas mnie tu nie będzie" - podsumowała.

Kilka dni później Quigley podzieliła się dobrymi wiadomościami z fanami.

"Z radością mogę was zawiadomić, że zostaliśmy wypuszczeni ze szpitala. Max zrobił sobie drzemkę, resztę kwarantanny możemy odbyć w domu" -  napisała i dodała, że większość objawów choroby ustąpiła.

"Jego gorączka nie wróciła od soboty, poziom tlenu jest w normie. Znów je, robi kupkę i śpi. Wszystko wraca do normy. Jego jedynymi symptomami są lekkie przekrwienie błony śluzowej i 'koński' głos" - skomentowała.

Wokalistka dodała, że nie ma pojęcia, czy sama ma koronawirusa. Dodała, że zrobiła test zaraz przed wyjściem ze szpitala, a obecnie nie ma żadnych objawów.

"Dla mnie to cud, ponieważ nie mogę sobie wyobrazić jak trudny byłby to czas, gdybym zachorowała w tym samym momencie, gdy chore jest moje dziecko" - podsumowała.

Quigley wystąpiła w "Idolu" w 2009 roku i dotarła w programie do finałowej 36.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy