Reklama

Reklama

Sylwia Grzeszczak załamana zachowaniem fanki

Podczas jednego z koncertów piosenkarki doszło do przykrego incydentu.

Sylwia Grzeszczak chętnie spotyka się ze swoimi fanami

O całej sprawie Sylwia Grzeszczak poinformowała swoich fanów na Facebooku. Podczas gdy wokalistka robiła sobie zdjęcie z niepełnosprawną fanką, z tłumu ktoś krzyknął, że następnym razem również przyjedzie na wózku, żeby zdobyć autograf swojej idolki.

"Kochani myślę że warto o tym napisać... Po dzisiejszym koncercie czuję wściekłość..:( nie będę Cię wymieniać z imienia i nazwiska, chociaż już wiem kim jesteś, ale wiedz, że niepełnosprawność to nie jest temat, z którego możesz się śmiać czy nabijać!! Robiąc zdjęcie z kobietą na wózku wszyscy słyszeli jak krzyknęłaś i przebiłaś się z 'niezwykłą mocą' przez tłum ludzi, który nagle był cicho po słowach: 'SYLWIA NA DRUGI RAZ JA TEŻ W TAKIM RAZIE PRZYJADĘ DO CIEBIE NA WÓZKU'.............. Wszyscy to słyszeliśmy i wszyscy byliśmy w szoku :(( to bardzo zabolało nie mówiąc już o tym, że łzy cisnęły się do oczu kiedy zobaczyliśmy po tej sytuacji tę kobietę, a to wszystko tylko po to, żeby zdobyć autograf i zdjęcie..." - napisała w emocjonalnym poście Sylwia.

Reklama

"Nigdy nie poróżniaj drugiego człowieka! Ta kobieta na wózku z którą miałam przyjemność zrobić zdjęcie, rozmawiać, na pewno zasługuje na szacunek niezwykły! Za to, że tam była! Że dotarła!!!!! i miała siłę cieszyć się razem z nami wszystkimi! NA MOICH KONCERTACH NIE POZWOLĘ NIGDY NA TAKIE COŚ I ZAWSZE BĘDĘ KRZYCZEĆ W TAKICH SYTUACJACH JAK DZIŚ..." - podkreśliła stanowczo oburzona wokalistka.

Sylwia Grzeszczak to jedna z tych piosenkarek, którym udział w talent show ("Idol") otworzył drogę do kariery. Dzięki współpracy z Liberem, polskim raperem i autorem tekstów, nagrała w 2008 roku solowy album "Ona i on". 28 lipca 2014 roku Grzeszczak i Liber wzięli ślub, a w grudniu tego samego roku na świat przyszła ich córka Bogna.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Grzeszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje