Sweet Noise: Dziękujemy fanom

W przyszłym tygodniu swoją premierę będzie miał najnowszy album formacji Sweet Noise zatytułowany "Czas ludzi cienia". Jest to płyta nagrana całkowicie w języku polskim, na której muzyka podporządkowana jest przekazowi wynikającemu z tekstów. Spora w tym zasługa fanów zespołu.

Chęć bezpośredniego dotarcia do fanów z konkretnym przekazem spowodowała, że wszystkie teksty są napisane w języku polskim, a muzyka ma za zadanie ich wyeksponowanie. Na pytanie, czy w jakiś sposób wpływ na to wszystko mieli fani zespołu, stojący na czele Sweet Noise Glaca odpowiedział:

Reklama

- Na pewno wpływało to, że chciałem do nich przemówić i w związku z tym wybrałem taki, a nie inny sposób interpretacji języka polskiego. Stworzyłem płytę w języku polskim. Całą płytę muzycznie zbudowaliśmy tak, aby ten przekaz nie został zburzony, żeby dotarł, żeby był jasny i klarowny. Nieustające kontakty z fanami doprowadzają do tego, że publiczność także mnie karmi tematami, opowieściami takimi, jakich nie znajduję w świecie artystów, przeważnie fałszywych, upadłych i rozleniwionych artystów. Dlatego ich udział jest bardzo bezpośredni i jestem im za to bardzo wdzięczny.

Jako hołd i jako akt szacunku dla nich stworzyliśmy utwór "Show shit" i zaprosiliśmy do niego naszego przyjaciela i fana z Rybnika, nazywa się Thomas. Słowa tej piosenki są jego wizją naszego rodzimego showbiznesu. Jest to nowa karta w historii Sweet Noise, bo nasi fani jeśli tylko zechcą mogą wziąć udział w każdym etapie naszej działalności.

Dowiedz się więcej na temat: Sweet Noise | muzyka. | muzyka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje