Reklama

Stratovarius bez wokalisty i perkusisty!

Krążące od kilku dni pogłoski o zmianach w składzie fińskiej grupy Stratovarius znalazły w końcu swoje oficjalne potwierdzenie. Wokalista Timo Kotipelto i perkusista Jörg Michael już nie grają z twórcami albumu "Elements Part 2", który niedawno miał swoją premierę.

uzgodniliśmy, że takie rozwiązanie będzie najlepsze dla zachowania jako takiej integralności grupy. Teraz w pełni skoncentruję się na mojej płycie solowej i myślę, iż w tej chwili jest to najlepsze dla mnie" - poinformował Timo Kotipelto.

Reklama

Zmieniły się także priorytety Jörga Michaela, a nieporozumienia wewnątrz Stratovarius przyspieszyły tylko jego decyzję o odejściu.

Timo Tolkki pomimo tego, co się stało nie traci nadziei na dobrą przyszłość dla Stratovarius.

"Moim zdaniem to początek nowej ery dla Stratovarius. Przyszłość rysuje się obiecująco i w jasnych kolorach. W ciągu ostatniego miesiąca skomponowałem chyba najlepsze kawałki w mojej karierze. Miałem ostatnio problemy mentalne, ale czuję się już lepiej dzięki lekarstwom, które przepisał mi mój terapeuta" - powiedział Timo Tolkki.

Lider Stratovarius prowadzi rozmowy z niemieckim wokalistą i fińskim perkusistą, którzy mają zastąpić Kotipelto i Michaela. Ich personalia nie zostały ujawnione. Nie są oni jedynymi muzykami, z którymi Tolkki prowadzi rozmowy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stratovarius | perkusista | Timo Kotipelto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje