Stracił głowę dla gwiazdy "The Voice". Zostawił dla niej żonę i dzieci!

Daniel Kiełbasa

Oprac.: Daniel Kiełbasa

15 czerwca swoją przygodę z EURO 2024 rozpoczynają Włosi. Jednym z piłkarzy, którzy pojawi się na boisku w składzie aktualnych obrońców tytułów będzie Jorginho. Piłkarz Arsenalu związany jest z była gwiazdą programu "The Voice" - Catherine Harding.

Catherine Harding jest narzeczoną Jorginho
Catherine Harding jest narzeczoną JorginhoDavid M. Benett/Shaun BotterillGetty Images

Jorginho to ponad 50-krotny reprezentant Włoch oraz pomocnik Arsenalu. W życiu prywatnym związany był z Natalią Leteri, którą poślubił w 2017 roku. Miał z nią dwoje dzieci - syna i córkę. Para wzięła rozwód dwa lata później.

Stracił głowę dla wokalistki z "The Voice". "Jesteś dla mnie za bogaty"

Swoją kolejną partnerkę - Catherine Harding (znaną też jak Cat Cavelli) - poznał przez serwis randkowy w 2019 roku. W tym czasie był jeszcze żonaty z Leteri. Kiedy sportowiec rozwiódł się, w styczniu 2020 roku para oficjalnie ogłosiła światu, że jest razem. Niedługo później na świat przyszedł ich syn, Jax.

Catherine Harding to wokalistka i celebrytka. W 2020 roku zrobiła furorę w brytyjskiej edycji "The Voice", gdzie dotarła do etapu nokautu (była podopieczną Olly’ego Mursa). Prywatnie piosenkarka jest byłą partnerką Jude’a Lawa, z którym ma córkę Adę Law.

Para zaręczyła w 2023 roku, a ślub planuje na 2025. Wcześniej Harding żartowała, że nie wyjść za Jorginho, bo ten "ma za dużo pieniędzy" (Jorginho zarabia w Arsenalu ponad 110 tys. funtów tygodniowo).

Harding i jej partner pojawili się w serialu dokumentalnym stworzonym na potrzeby Amazon Prime - "Married To The Game" - który opowiadał o życiu WAGs, czyli partnerek piłkarzy. W produkcji Cat przyznała, że tymczasowo rzuciła śpiewanie, ale chce wznowić karierę.

"Moje życie wygląda na luksusowe, ale tak naprawdę jesteśmy normalną rodziną" - komentował w jednym z wywiadów.

Cat Cavelli's 'I Put A Spell On You' | Blind Auditions | The Voice UK 2020
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas