Status platynowej płyty dla duetu Skolima i Cleo. Taneczny przebój lata

Cleo i Skolim połączyli swoje siły w utworze "Dziewczyno piękna". Takiej współpracy nikt się nie spodziewał - król latino z byłą trenerką "The Voice Kids". Niebanalne połączenie zaowocowało wielkim przebojem. Singiel właśnie zdobył status platynowej płyty!

Skolim
SkolimPawel Wodzynski/East NewsEast News

Singiel "Dziewczyno piękna" już od momentu wydania stał się sensacją na ryku muzycznym. Mało kto spodziewał się takiej współpracy. Skolim, nazywany polskim królem muzyki tanecznej i latino, zaprosił do duetu jedną z najpopularniejszych wokalistek pop w Polsce i trenerkę "The Voice Kids", Cleo. Twórcy znanych na cały kraj przebojów połączyli siły i stworzyli letni hit.

Od początku przewidywano, że duet Skolima i Cleo stanie się hitem tego lata

Wspólny projekt Skolima i Cleo jeszcze przed wydaniem opisywany był, jako gorący, letni przebój. "Dotknij gwiazd z wyjątkowym duetem, który rozpali każdy noc!" - pisano w zapowiedziach singla.

"Ta para doskonale wie, jak rozpalić noc i robi to hitowym numerem, który już w kwietniu pozwala nam poczuć smak gorącego lata. 'Dziewczyno piękna' będzie obowiązkowym punktem wszystkich wakacyjnych imprez - koniecznie pod rozgwieżdżonym niebem!" - mogliśmy przeczytać. Już od początku przewidywano, że singiel odniesie ogromne sukcesy i stanie się letnim przebojem, słuchanym w całej Polsce.

Singiel "Dziewczyno piękna" zdobył status platynowej płyty

Utwór "Dziewczyno piękna" miał swoją premierę 18 kwietnia 2024 r. Już w przeciągu doby zdobył niesamowite wyniki. Zanotowano wtedy ponad 3,5 mln odsłon. Był to dopiero początek sukcesów, związanym z singlem. Teledysk do duetu Skolima i Cleo obejrzano w serwisie YouTube ponad 22 mln razy.

Utwór przez minione tygodnie osiągał bardzo wysokie liczby odtworzeń, co zaowocowało przyznaniem mu statusu platynowej płyty. 22 maja 2024 r. "Dziewczyno piękna" zostało oficjalnie uhonorowane przez Związek Producentów Audio Video (ZPAV).

Kim jest król polskiego latino - Skolim?

Skolim, a dokładniej Konrad Skolimowski, jest wokalistą i aktorem. W bardzo krótkim czasie podbił scenę disco polo, dorabiając się nieoficjalnego tytułu polskiego króla latino. Ostatnio był jedną z gwiazd Polsat Hit Festiwalu w Sopocie. 25 maja wystąpił w Operze Leśnej ze swoim najpopularniejszym hitem "Wyglądasz idealnie" (sprawdź!).

Cleo na 100-lecie Disneya: Marzyłam, żeby być kreskówkąInteria.tv
INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}