Reklama

Stan Borys po udarze staje na nogi. "Raz jest lepiej, raz jest gorzej"

"Super Express" przekazuje najnowsze informacje o stanie zdrowia Stana Borysa, który na początku lutego przeszedł udar niedokrwienny.

Anna Maleady i Stan Borys

Przypomnijmy, że Stan Borys trafił do szpitala na początku lutego. Muzyk przez wiele godzin przebywał na OIOM-ie.

Reklama

Lekarze zdiagnozowali, że 77-letni wokalista przeszedł udar niedokrwienny, którego efektem był paraliż lewej strony ciała.

Od tego czasu trwa walka o powrót do zdrowia Borysa. W związku z jego stanem odwołano wszystkie najbliższe plany koncertowe. W mediach pojawiły się też informacje, że przez to wokalista może popaść w kłopoty finansowe.

Dwa miesiące po udarze muzyk powoli staje na nogi, ale wciąż nie jest w stanie poruszać się bez pomocy chodzika, ramienia rehabilitanta lub swojej ukochanej, menedżerki Ani Maleady.

"Jednego dnia jest lepiej, drugiego gorzej. Lekarze uprzedzali nas, że to będzie huśtawka i tak właśnie jest" - mówi  w tabloidzie partnerka Borysa.

"Nie wszystko układa się po naszej myśli, ale wierzę, że będzie dobrze! Raz jeszcze dziękuję wszystkim przyjaciołom i lekarzom za wsparcie, które okazują nam od tylu tygodni" - dodaje Maleady.

Sprawdź tekst utworu "Anna" w serwisie Teksciory.pl!

Początki muzyczne Stana Borysa to grupa Blackout (1965-67), w której towarzyszył m.in. Tadeuszowi NalepieMirze Kubasińskiej. Kolejne lata (1968-70) spędził w zespole Bizony (sprawdź utwór "Nie spada z nieba los"!), by później rozpocząć karierę solową (posłuchaj piosenki "Mój przyjaciel deszcz"!).

W połowie lat 70. wyjechał na stałe do Ameryki Północnej, mieszkał w m.in. Chicago i Las Vegas (USA) oraz Toronto (Kanada). Obecnie dzieli swój czas pomiędzy Polskę a USA.

Sprawdź tekst utworu "Samotność mego serca" w serwisie Teksciory.pl!

Sprawdź tekst utworu "Jaskółka uwięziona" w serwisie Teksciory.pl!


INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stan Borys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje