Reklama

Spotkaj się ze Slayerem!

W związku z koncertem amerykańskiej grupy Slayer w katowickim "Spodku", INTERIA.PL i Universal Music Polska przygotowali dla was specjalny konkurs z wyjątkowymi nagrodami - każdy, kto odpowie na 12 pytań dotyczących twórców "God Hates Us All" ma szansę spotkać się z muzykami zespołu w dniu ich wizyty w naszym kraju!

Pytania w naszym konkursie nie są może najłatwiejsze, ale i nagroda tym razem jest wyjątkowa - dwie osoby będą mogły spotkać się z muzykami grupy Slayer w dniu katowickiego koncertu! Aby skorzystać z głównej nagrody musisz mieć powyżej 18 lat i dojeżdżasz na własny koszt, ale chyba warto, bo taka okazja może się już nie powtórzyć... Wśród wszystkich, którzy dobrze odpowiedzą na nasze konkursowe pytania, rozlosujemy również nagrody pocieszenia, w postaci płyt i kaset "God Hates Us All". Jeśli wiesz, z jakiego kraju pochodzi Tom Araya, kto jest autorem utworu "Dissident Aggressor" i co przedstawiała okładka singla "Mandatory Suicide", zapraszamy do zabawy.

Reklama

To oczywiście przypadek, ale płyta zatytułowana "Bóg nienawidzi nas wszystkich", zawierająca takie utwory jak "Śmierć zesłana przez Boga" i "Strefa wojny" ukazała się w Stanach Zjednoczonych 11 września, w tym samym dniu, kiedy terroryści zaatakowali World Trade Center i Pentagon, zabijając tysiące osób.

"Oglądałem w telewizji jakieś wiadomości i w pewnym momencie pomyślałem, że Bóg musi nas wszystkich nienawidzić. Przecież nikt z nas nie ma doskonałego życia i raz na jakiś czas każdy z nas musi myśleć - za co mnie to wszystko spotyka? Bóg mnie na pewno nienawidzi! Poza tym spójrz na to, co dzieje się na świecie i pomyśl, czy to nie dowód jego nienawiści? Wojny, choroby? Skoro świat jest tworem doskonałym, to dlaczego wszystko jest tak popieprzone?" - powiedział kilka miesięcy temu Kerry King, pytany o tytuł nowej płyty.

Tragiczne wydarzenia ostatniej doby mogą nie pozostać bez wpływu na najbliższe plany Slayera. Zaraz po zakończeniu imprezy z okazji premiery nowej płyty muzycy mieli spakować manatki i odlecieć do Europy, gdzie w czwartek, 13 września, od koncertu w stolicy Irlandii Dublinie, ma ruszyć trasa "Tattoo The Earth". Niestety, wszystkie cywilne loty ze Stanów Zjednoczonych zostały zawieszone i zespół nie opuścił jeszcze swojej ojczyzny...

Miejmy tylko nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy i trasa "Tattoo The Earth" dotrze 25 września do Polski bez przeszkód. O wszystkim będziemy was informować na bieżąco.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Slayer | spotkani | Bóg | pytania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy