Reklama

Spokojne życie muzyków Aerosmith

Znani przed laty z rozrywkowego trybu życia członkowie amerykańskiej grupy Aerosmith zapewniają, że w gruncie rzeczy są uosobieniem spokoju i bardzo podoba im się prowadzenie życia rodzinnego. Obecnie panowie wprawdzie odbywają tournee po całym świecie, ale zapewniają, że po jego zakończeniu z radością powrócą na łona swych rodzin.

"Obecnie medytuję każdego dnia i robię ćwiczenia oddechowe. Jeśli myślicie, że tak naprawdę nic nie ma po drugiej stronie, powinniście posłuchać wewnętrznego głosu albo wiatru w drzewach. Odkąd skończyłem z paleniem trawy, zdałem sobie sprawę, że to, co mogę zobaczyć po skręcie dostrzegę również z pomocą muzyki Debussy'ego będąc zupełnie trzeźwym" - powiedział Steven Tyler, kiedyś nałogowy narkoman i alkoholik.

Reklama

Tom Hamilton, basista bostońskiej formacji, dodał: "Moja żona trzyma mnie blisko ziemi. Jesteśmy razem od bardzo dawna i na niej nie robią wrażenia składane nam hołdy. Jestem przyzwyczajony do obsługi hotelowej i ciężko mi się od tego odzwyczaić, gdy wracam do domu. Żona jednak za każdym razem sprawdza w jakim stopniu się zmieniłem i sprowadza mnie na ziemię".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aerosmith | zycie | życia | Życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje