Reklama

Spicetka została mamą roku

Melanie C będzie gościem specjalnej ceremonii w hotelu Savoy w Londynie, podczas której zostanie uhonorowana razem z sześciorgiem innych matek.

Wokalistka, która jest mamą trzyletniej Scarlet, przyznała, że łączenie kariery wokalnej z wychowywanie dziecka nie jest łatwe. W czerwcu 2012 roku świat obiegła informacja, że brytyjska gwiazda rozstała się ze swoim partnerem Thomasem Starrem (ojcem jej dziecka) po 10 latach związku.

Reklama

"Jestem dużo szczęśliwsza, bardziej pewna siebie i odważna, a to wszystko dzięki Scarlet. Bycie z rodziną jest najważniejszą rzeczą w moim życiu" - wyznaje Mel C.

Zdaniem byłej Spicetki rola matki to najbardziej wdzięczny zawód świata.

"Są miliony inspirujących mam, robiących niesamowite rzeczy, aby pomóc innym. Fantastycznie jest uczestniczyć w czymś, co to celebruje" - dodała szczęśliwa Spicetka.

Transmisja telewizyjna gali The Tesco Mum Of The Year odbędzie się 10 marca. Przyznanie nagród dla mam roku to coroczna inicjatywa, w której czytelnicy magazynu "Tesco" nominują matki nie tylko dobrze spełniające swoje rodzicielskie funkcje, ale także udzielające się na rzecz społeczeństwa.

Przypomnijmy, że dziewczyny ze Spice Girls po latach przerwy wystąpiły razem podczas zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Wywołało to lawinę spekulacji na temat reaktywacji najpopularniejszego girlsbandu świata.

Zobacz teledyski Melanie C na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Melanie Chisholm | plebiscyt | nagroda | matka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje