Reklama

Reklama

Spice Girls planują powrót w 2018 roku? Mel C zabiera głos

Brytyjskie media donoszą, że w 2018 roku będziemy świadkami wielkiego powrotu Spice Girls. Według informatorów, Melanie Brown, Victoria Beckham, Melanie Chisholm, Geri Halliwell i Emma Bunton już od lata miały ustalać szczegóły reaktywacji. Te rewelacje zdementowała jednak Mel C za pośrednictwem swojego menedżera.

Spice Gilrs powróci?

To nie jest pierwsza próba reaktywacji girlsbandu. Zespół Spice Girls podjął próbę odnowienia działalności w 2007 roku po to, by wydać podsumowującą dotychczasowe dokonania płytę i ruszyć w trasę koncertową.

Grupie jednak nie udało się zrealizować wszystkich występów. Trasa została nagle przerwana z niepodanych do tej pory powodów. Od tamtej pory dziewczyny nie zdecydowały powrócić.

Tym razem jednak członkinie Spice Girls "będą pracować nad serią projektów". Wśród nich ma znaleźć się album oraz specjalny program telewizyjny na cześć girlsbandu. Zespół już od lata omawiał szczegóły, jednak do porozumienia doszedł dopiero teraz.

Reklama

Anonimowy informator brytyjskich mediów zdradził, że tak długi czas rozmów wynika z oporów Victorii Beckham. Żona piłkarza Davida Beckhama bowiem nigdy nie była skora do reaktywacji grupy.

Jak zareagowały na doniesienia same zainteresowane? Buzzfeedowi udało skontaktować się z menedżerem Mel C, który wprost stwierdził, że powrót formacji jest mało prawdopodobny.

Spice Girls po raz ostatni mogliśmy zobaczyć na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 rok. Zespół zaśpiewał wówczas "Wannabe" i "Spice Up Your Life".

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Spice Girls

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje