Reklama

Soulfly w Polsce!

Kilka miesięcy temu Max Cavalera w rozmowie z INTERIA.PL wyraził nadzieję, że grupie Soulfly uda się po raz kolejny zagrać koncert w Polsce. Jak się dowiadujemy, marzenie to spełni się 3 lutego 2003 r. Zespół da w naszym kraju jeden koncert, który odbędzie się w Warszawie.

- Bardzo bym chciał znowu do was przyjechać. Trasa europejska zaczyna się w październiku i zamierzamy odwiedzić te kraje, w których nie byliśmy od dłuższego czasu. To dotyczy również Polski.

Reklama

- Mam nadzieję, że jakiś promotor skontaktuje się z nami i zorganizuje nasz koncert, gdyż album "3" został nagrany przez wspaniały skład Soulfly i sądzę, że polscy fani byliby zachwyceni, oglądając i słuchając nas teraz - mówił nam kilka miesięcy temu Max Cavalera.

No i udało się - 3 lutego przyszłego roku Soulfly zagra koncert w warszawskim klubie "Stodoła". Jeszcze nie wiadomo, kto otworzy ich występ, ale wiadomo za to, że impreza rozpocznie się o godzinie 19:00.

Po Ameryce Północnej zespół podróżuje w towarzystwie zespołów Slayer, In Flames i Downthesun. Na koncertach promuje wydaną w tym roku płytę "3".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Soulfly | Polsko! | koncert | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje