Reklama

Smashing Pumpkins pożegnali Europę

Do Internetu trafił właśnie krótki list do fanów, napisany przez Billy'ego Corgana, wokalistę i frontmana amerykańskiej formacji The Smashing Pumpkins. Tekst powstał podczas ostatniego europejskiego koncertu zespołu, który odbył się 6 listopada w Dublinie.

Czterostronicowy dokument został przekazany przez Corgana firmie MCD, promotorowi koncertu w Dublinie. Muzyk zastrzegł, iż chce, by całość została udostępniona publicznie, ponieważ jest to jedna z ostatnich publicznych wypowiedzi członków Smashing Pumpkins. List jest spojrzeniem na to, "co dzieje się w dzisiejszym świecie i jak układają się stosunki międzyludzkie".

Reklama

Czytamy w nim m.in. - "Gdziekolwiek nie spojrzycie, wszędzie widać materialistyczny świat. Ten świat ma was głęboko gdzieś. Dlaczego czujecie się zbyt grubi, zbyt chudzi, zbyt duzi lub zbyt mali? Dlaczego ta kultura i cywilizacja zarabia pieniądze na naszej różnorodności i do bólu eksploatuje nasze pragnienia? Skąd to się bierze? Dlatego, że już należycie do tego świata. Ale stworzono nas tak, że jesteśmy inni i nie powinno być dwóch podobnych do siebie osób. Obudźcie się!".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Smashing Pumpkins | The Smashing Pumpkins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje