Reklama

Slipknot: Jeszcze tylko jeden album

Wiele wskazuje na to, że zbliża się koniec jednej z najbardziej kontrowesyjnych grup mocnego uderzenia. Corey Taylor, frontman amerykańskiego zespołu Slipknot, stwierdził, że nagra on już tylko jeden album. Wokalista dużo większe nadzieje wiąże ze swym kolejnym projektem Stone Sour.

Taylor stwierdził w wywiadzie dla kanadyjskiej sieci MuchMusic, że Stone Sour będzie istniał prawdopodobnie dłużej niż Slipknot.

Reklama

"Slipknot to zespół, który, jeżeli będzie istniał zbyt długo, straci bardzo wiele na atrakcyjności. Więc zrobimy to co powinniśmy. Wydaje mi się, że Slipknot nagra jeszcze tylko jeden album. Jeśli zostalibyśmy na scenie zbyt długo, to ludzie szybko by się od nas odwrócili" - tłumaczy Taylor.

"Z drugiej strony, wydaje mi się, że Stone Sour ma przed sobą jakieś 10 lub 15 lat, chociażby dlatego, że ten zespół może nawet nic nie robić. W przypadku Slipknota beznadziejne jest to, że zapędziliśmy się w kozi róg. W przypadku Stone Sour nie ma tymczasem żadnych oczekiwań" - dodaje wokalista.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Slipknot | Taylor | wokalista | Stone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje