Reklama

Składanka się obroniła

Blisko 50-procentowy spadek sprzedaży 19. części składanki "NOW That's What I Call Music!" i tak nie zmienił faktu, że w tym tygodniu była to najczęściej kupowana płyta w Stanach Zjednoczonych. W pierwszej dziesiątce listy "Billboardu" znalazło się aż cztery nowości.

Najwyżej zadebiutował raper Young Jeezy. Członek składu Boyz N Da Hood z solową płytą "Let's Get It: Thug Motivation 101" znalazł się na 2. miejscu, spychając Mariah Carey i jej "Emancipation Of Mimi" na 3. pozycję.

Reklama

Oczko niżej debiutuje "Retalition" komika Dane'a Cooka. To pierwsze wydawnictwo komika, które znalazło się w pierwszej piątce listy, od 1979 roku. Wówczas "A Wild And Crazy Guy" Steve'a Martina dotarło do 2. miejsca.

To na pewno imponujący wynik dla samego Cooka. Jego wcześniejszy album "Harmful if Swallowed" (2003) w pierwszym tygodniu po premierze znalazł jedynie 3 tysięcy nabywców, a "Retalition" sprzedało się w 86 tys. kopii.

Na 5. miejscu debiutuje Jason Mraz i album "Mr. A-Z", promowany singlem "Wordplay". Ostatnią premierą w Top 10 jest "Grown & Sexy" Babyface'a (10. miejsce).

W czołówce znaleźli się jeszcze "X&Y" Coldplay (z 4. na 6.), "Monkey Business" Black Eyed Peas (z 6. na 7.), "Demon Days" Gorillaz (z 9. na 8.) i "TP.3 Reloaded" R. Kelly'ego (z 3. na 9.).

Na liście singli 10 tydzień na szczycie spędza Mariah Carey z utworem "We Belong Together". W pierwszej dziesiątce pojawiły się dwa nowe numery "You And Me" Lifehouse (z 13. na 8.) i "Listen To Your Heart" D.H.T. (z 12. na 10.).

Najwyższym debiutem singli jest "Don't Lie" Black Eyed Peas, który pojawił się na 81. miejscu.

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Hollaback Girl" Gwen Stefani, który otwiera składankę "NOW That's What I Call Music! 19".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Now | składanka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje