Reklama

Skinless "tratując słabych, przeskakują zmarłych"?

"Trample The Weak, Hurdle The Dead" - taki, osobliwy tytuł nosić będzie nowy album amerykańskiej deathmetalowej formacji Skinless. Szaleni podopieczni Relapse Records wraz z producentem Brettem Portzerem kończą już prace w studiu "Max Trax". Następca albumu "From Sacrifice To Survival" (2003) ukaże się wiosną.

Na czwartym longplayu nowojorczyków usłyszymy już nowego wokalistę Jasona Keysera (brata basisty Joe Keysera), znanego wcześniej z formacji Detriment. Jason zastąpił za mikrofonem Sherwooda Webbera, długoletniego wokalistę zespołu, który opuścił szeregi Skinless na początku listopada 2004 roku. Podaną przez Webbera przyczyną odejścia była chęć poświęcenia się "innym zainteresowaniom".

Reklama

"Już prawie gotowe. Gitary i bas już nagrane, a wokale skończymy na dniach. To był długi proces, ale myślę, że było warto" - napisał na oficjalnej witrynie zespołu Noah Carpenter, gitarzysta Skinless.

"Chorą" okładkę płyty przygotowuje obecnie Orion z Relapse Records.

Skinless potwierdził też niedawno swój pierwszy od pięciu lat udział w odbywającym się latem, prestiżowym amerykańskim "New England Metal And Hardcore Festival".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Skinless | nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje