Reklama

SiStars: Nagroda MTV po raz drugi?

W 2004 roku zdobywcą europejskiej nagrody MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy była grupa SiStars. Również w tym roku siostry Przybysz i ich koledzy mają szansę na otrzymanie tej prestiżowej statuetki. W przeddzień ceremonii zapytaliśmy wokalistkę Paulinę Przybysz, jak zespół przyjął ponowne wyróżnienie.

- Mamy nadzieję, że tym razem nominacja - i być może zwycięstwo - da nam więcej niż poprzednim razem - powiedziała Paulina w rozmowie z INTERIA.PL.

Reklama

- Poprzednim razem mogliśmy jedynie na plakacie przed koncertami w Londynie napisać, że wygraliśmy nagrodę MTV. A poza tym to nic poważnego się tak naprawdę nie wydarzyło. Nie zagraliśmy trasy zagranicznej...

- A sama nominacja jest bardzo zaszczytna. Ponadto w tym roku wytwórnia sponsoruje nam wyjazd do Lizbony. Będziemy mogli uczestniczyć w tej imprezie i zobaczyć, co tam się będzie działo. I ten fakt przyjęliśmy z radością.

Paulina ma swojego cichego faworyta do nagrody MTV.

- Wydaje mi się, że Monika Brodka ma duże szanse. To poniekąd jest jej rok, jej Opole, jej płyta zyskała status Złotej. Myślę, że to ona ma najwięcej szans.

- Ale tak naprawdę najbardziej kibicuję Abra dAbowi - dodała wokalistka SiStars.

Weź udział w naszym konkursie i wytypuj zwycięzcę MTV EMA! Szczegóły znajdziesz tutaj!

INTERIA.PL przeprowadzi na żywo relację z rozdania nagród MTV Europe Music Awards, a nasz specjalny wysłannik będzie relacjonował, co dzieje się za kulisami imprezy.

A już teraz obejrzyj galerię zdjęć wykonawców nominowanych do MTV EMA 2005!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sistars | nominacja | nagrody | nagroda | MTV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje