Reklama

SiStars debiutują na szczycie

Drugi album zespołu SiStars zatytułowany "AEIOU" zadebiutował na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce. Poza tym w zestawieniu pojawiło się pięć nowości, a cztery kolejne albumy powróciły do notowania krajowych bestsellerów.

Debiut na 1. pozycji OLiS-u nowej płyty SiStars to ogromny sukces tego zespołu. Do fantastycznego wyniku przyczyniły się na pewno dwa przebojowe single, które promowały wydawnictwo. Teledyski do piosenek "My Music" i "Na dwa" możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

Reklama

2. miejsce wciąż utrzymuje nowy album Anity Lipnickiej i Johna Portera "Inside Story".

Natomiast zeszłotygodniowy numer jeden, czyli płyta "Jednym tchem" Andrzeja "Piaska" Piasecznego, spadł na pozycję 6.

Druga najwyższa nowość to również spora niespodzianka. Na 4. miejscu zadebiutował pierwszy album zespołu Kto To zatytułowany "Jedenaście". Przypomnijmy, że wokalistką grupy jest Kasia Wilk, która zaśpiewała w wielkim przeboju Meza "Ważne".

Do pierwszej dziesiątki awansowały płyty "Kochać" Maryli Rodowicz (z 14. na 5.) i "Las Putas Melancolicas" Świetlików i Bogusława Lindy (z 15. na 8.).

Z innych nowości trzeba odnotować 26. pozycję albumu "Wysokie loty" Jurasa i Wigora oraz 31. miejsce "The Trinity" Seana Paula.

Natomiast najwyższy powrót zanotowała kompilacja "Najlepsza muzyka RMF FM", która w tym tygodniu jest na 11.

Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nowości | muzyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje