Reklama

Sinead O'Connor podda się rocznej rehabilitacji. Co się stało?

Irlandzka piosenkarka Sinead O'Connor przełożyła większość koncertów z trasy planowanej na 2021 rok. Wszystko z powodu rocznego programu rehabilitacji "urazów i uzależnień".

Sinead O'Connor przeszła na islam

Przypomnijmy, że pod koniec października 2018 r. Sinead O'Connor poinformowała, że przeszła na islam. 

Reklama

Od tego czasu występuje pod nazwiskiem Shuhada Sadaqat.

Teraz na jej profilu pojawiła się informacja, która zasmuci jej fanów. 

"Wiadomość dla osób, które mają bilety na przyszłoroczne koncerty: te występy są odkładane na 2022 rok, abym mogła przejść roczny programu leczenia urazów i uzależnień, ponieważ przeżyłam bardzo traumatyczne sześć lat" - napisała.

"Ostatni rok był bardzo traumatyczny również dlatego, że jedno z moich dzieci nie czuło się dobrze, ma się lepiej teraz, dzięki Bogu, ale mama potrzebuje TLC (czułej opieki miłosnej)" - wyjaśniła.

"Jeśli poświęcę ten czas na uzdrowienie, będę zdatna do podróży na całe życie. Jeśli tego nie zrobię, nie będę" - tłumaczyła piosenkarka.

Dodała również, że na początku 2020 roku straciła bardzo bliską jej osobę. Wpadła przez to w stan, podczas którego "na krótko uzależniła się od innego narkotyku". Podziękowała fanom za wsparcie, obiecując, że wytłumaczy wszystko po zakończeniu leczenia. 

Miesiąc temu O'Connor pisała na Twitterze, że walczyła z agorafobią, co uniemożliwiło jej opuszczenie domu, nawet by kupić podstawowe  artykuły spożywcze. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sinead O'Connor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje