Reklama

Sia "Fire Meet Gasoline": Bez Maddie, ale za to z gwiazdą "Gry o tron"

W sieci pojawił się najnowszy teledysk australijskiej wokalistki Sii. Wideo ilustruje utwór "Fire Meet Gasoline". W klipie wystąpili Heidi Klum i Pedro Pascal.

Perdo Pascal i Heidi Klum w odważnym klipie "Fire Meet Gasoline"

"Fire Meet Gasoline" to kolejna piosenka z albumu "1000 Forms Of Fear" Sii. Z płyty pochodzą takie przeboje jak "Chandalier" i "Elastic Heart".

Reklama

Tym razem w teledysku Sii nie oglądamy rewelacyjnej, 12-letniej tancerki Maddie Ziegler, która była główną bohaterką poprzednich klipów Australijki, i zarazem jej alter ego.

Zamiast Maddie w "Fire Meet Gasoline" zagrała niemiecka supermodelka Heidi Klum i chilijski aktor Pedro Pascal, który zasłynął rolą Oberyna Martella w serialu "Gra o tron". Heidi i Pedro odgrywają ognisty romans. Ognisty w sensie ścisłym, bowiem jego kulminacją jest pożar. Rzeczoną parę oglądamy m.in. w namiętnej scenie łóżkowej.

Zwłaszcza występ Pedro Pascala wzbudził entuzjazm widzów, głównie płci żeńskiej; w komentarzach pojawiły się już pierwsze propozycje matrymonialne.

Reżyserii klipu "Fire Meet Gasoline" podjął się Francesco Carrozzini, a wideo jest również reklamą bielizny produkowanej przez Heidi Klum.

Odbiorcy zauważają, że piosenka Sii podobna jest do przeboju "Halo" z repertuaru Beyonce. Paradoks polega na tym, że to m.in. Sia pisze utwory dla Beyonce. Tyle że akurat "Halo" nie jest jej dziełem.

Tymczasem Sia na swoim facebookowym profilu w pewnym sensie zdystansowała się od teledysku "Fire Meet Gasoline". "To nie jest mój oficjalny wideoklip ani singel. To reklama bielizny, której udzieliłam licencji na wykorzystanie mojego utworu" - napisała Sia, choć klip pojawił się m.in. na jej oficjalnym profilu na YouTube.

Sprawdź tekst piosenki "Fire Meet Gasoline" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pedro Pascal | Heidi Klum | Sia Furler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje