Reklama

Sharleen Spiteri solo!

Sharleen Spiteri, szkocka wokalistka znana z grupy Texas, ma zamiar po raz pierwszy wystąpić na koncercie solo, a stanie się to podczas koncertu Madonny. Co więcej, zgodziła się zaśpiewać gościnnie na płycie amerykańskiego artysty Rogera Sancheza.

Wokalistka Texas ma zamiar wkrótce zasmakować kariery solowej. Do występu na jednej scenie zaprosiła ją bowiem sama Madonna, która 28 listopada zagra koncert w Londynie. Pomimo że Sharleen będzie towarzyszył zespół, na plakatach, po raz pierwszy w jej karierze, wymieniona zostanie tylko ona.

Reklama

Równocześnie podano, iż Spiteri wspomoże swym głosem dość popularnego w Stanach Zjednoczonych wokalistę Rogera Sancheza.

Powiedział on: "Bardzo dobrze się rozumieliśmy i kiedy przyjechała do Nowego Jorku, wszystko poszło nam bez problemu. Zrobiła to, ponieważ kiedyś obiecaliśmy sobie, że jeśli ja zrobię coś dla Texas, ona zaśpiewa na mojej płycie i tak się stało. Mam nadzieję, że kiedy znów przyjadę do Wielkiej Brytanii uda mi się współpracować z Jamiroquai. Zrobiliśmy już razem parę rzeczy i może uda mi się go na mówić do tego samego, co Sharleen. Chciałbym także kiedyś pracować z Bjork i Sade".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Texas | wokalistka | Soła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje