Reklama

Shania Twain: Więcej serca

Shania Twain chciała, by jej najnowszy album "Up!" był dużo lepszy od poprzedniego. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że zamiar się udał - płyta już trzeci tydzień z rzędu zajmuje pierwsze miejsce na amerykańskiej liście przebojów. W wywiadzie, który usłyszycie w najbliższy weekend na antenie radia RMF FM, artystka mówi m.in. o tym, dlaczego album powstawał tak długo.

"Pięć lat! To naprawdę długo" - opowiada artystka o przerwie, jaka dzieli "Up!" i poprzedni album "Come On Over".

Reklama

Zaraz jednak dodaje: "Jeżeli ten album poradzi sobie chociaż w połowie tak dobrze jak poprzedni, ludzie powinni go kupować przynajmniej przez najbliższe dwa, trzy lata. Już samo to sprawia, że cała ta robota ma sens".

"Na tej płycie jest tak dużo muzyki, że po prostu musieliśmy nad nią długo pracować. Nie wiadomo, z jakim spotka się ona przyjęciem, ale tak naprawdę nie o to nam chodziło".

"Chcieliśmy stworzyć coś, co naszym zdaniem byłoby większe i lepsze, co wypływałoby z nas. Całe to przedsięwzięcie przyniosło mi o wiele więcej doświadczeń, niż miałam przy nagrywaniu poprzedniego albumu" - tłumaczy wokalistka.

"Mam teraz dziecko, które zajęło duży obszar w moim życiu, a w tę nową muzykę włożyłam więcej serca niż kiedykolwiek w przeszłości. Mutt [Lang, mąż Shanii - przyp. red.] i ja, jako zespół, zaangażowaliśmy się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Włożyliśmy w stworzenie tej płyty wszystkie nasze siły twórcze, nie dosypialiśmy, weszliśmy w to po uszy".

"Rezultat końcowy całkowicie mnie zauroczył - kiedy pierwszy raz puściłam sobie tę płytę, nie wiedziałam, czy mam się rozpłakać, czy podskakiwać z radości. Mam do niej bardzo emocjonalne podejście. Kosztowała ona każde z nas wiele wysiłku" - opowiada Shania.

Wywiad można będzie usłyszeć przez weekend, od 15-17 grudnia, na antenie radia RMF-FM, w wieczornym programie Marcina Jędrycha "Gwiazdozbiór Smoka".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: RMF | Shania Twain

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje