Shakira po raz pierwszy zdobyła się na tak szczere wyznanie. Chodzi o rozstanie z Gerardem Pique

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone" Shakira po raz pierwszy opowiedziała o trudnym rozstaniu z Gerardem Pique. Kolumbijska gwiazda szykuje się do trasy koncertowej promującej nowy album "Las Mujeres Ya No Lloran" (Kobiety już nie płaczą).

Shakira szykuje się do trasy koncertowej
Shakira szykuje się do trasy koncertowejJohn Shearer/WireImageGetty Images

Od czasu płyty "El Dorado" z 2017 r. Shakira co jakiś czas wypuszczała nowe single. Status hitów zdążyły zdobyć premierowe piosenki "Te Felicito" (z Rauwem Alejandro), "Monotonia" (z Ozuną), "Acrostico" i "Copa Vacia" (z Manuelem Turizo).

Najgłośniej było jednak o utworze "Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53" (sprawdź!) nagranym z Bizarappem. To diss przygotowany przez kolumbijską gwiazdę na jej byłego partnera, piłkarza Gerarda Pique (nagranie ma ponad 732 mln odsłon). Były obrońca FC Barcelony zdradził 47-letnią obecnie Shakirę z dużo młodszą kobietą, 23-letnią studentką i hostessą Clarą Chią Marti, pracującą w jego firmie produkcyjnej.

"Nie wiesz, jak wielką ulgę poczułam..." - zdradziła Shakira w rozmowie z "Rolling Stone", mówiąc o momencie, w którym wspomniany "hymn zemsty" trafił do sieci. Kolumbijska gwiazda ujawniła, że jej menedżer odradzał publikację piosenki z oryginalnym tekstem.

Shakira - "zraniona wilczyca" już tego nie kryje

"Oczywiście, próbowałam przewidzieć możliwe konsekwencje i ryzyka, ale powiedziałam: Jestem artystką. Jestem kobietą. I jestem zranioną wilczycą. I nikt nie powinien mi mówić, jak mam leczyć moje rany" - tłumaczy wokalistka, która ma w dorobku płytę zatytułowaną "She Wolf" (Wilczyca) z 2009 r.

Po rozstaniu z Pique Shakira z ich synami przeprowadziła się z Barcelony do Miami. To tam przygotowuje się do trasy promującą wydany w marcu album "Las Mujeres Ya No Lloran" (Kobiety już nie płaczą).

Na razie ujawniono 18 dat w Ameryce Północnej (początek 2 listopada w Thousand Palms w Kalifornii), jednak można przypuszczać, że kolejne koncerty odbędą się w 2025 r., szczególnie że mowa o "największej trasie" w karierze Shakiry.

Shakira - kolumbijska piękność na salonachInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas