Reklama

Shakira: Ciężki żywot blondynki

W przyszłym tygodniu na półkach polskich sklepów muzycznych pojawi się album Shakiry, zdobywającej popularność latynoskiej wokalistki pop, zatytułowany "Laundry Service". Piosenkarka, która będzie w tym roku najpoważniejszą konkurentką Britney Sperars i Jennifer Lopez, jest brunetką, ale jakiś czas temu zdecydowała się przefarbować na blond. Sprawia jej to jednak ostatnio trochę kłopotów i wbrew pozorom wcale nie ma nic wspólnego z jej inteligencją.

Wszyscy, którzy widzieli teledysk do piosenki "Whenever, Whatever", promującej pierwszy anglojęzyczny album Shakiry - "Laundry Service", zauważyli na pewno, iż wokalistka wygląda w nim bardzo podobnie do Britney Spears. Nie inaczej jest na co dzień. Blond włosy i seksowne stroje spowodowały, że Shakira jest bardzo często mylona z wykonawczynią przeboju "I'm A Slave 4 U".

Reklama

"Przez bardzo długi czas byłam brunetką - tak mniej więcej do 21. roku życia. Pewnego dnia popatrzyłam na swoje odbicie w lustrze i stwierdziłam, że czas coś zmienić. Wtedy przefarbowałam się na rudo. To było zaraz po tym, jak obejrzałam Batmana z Umą Thurman, więc to wszystko jej wina. Pomyślałam: Ona wygląda świetnie. Też chcę mieć takie włosy!. Przefarbowałam się na rudo, ale to było niepraktyczne, wymagało dużo zachodu. Ale nie chciałam wracać do tego, co już było, chciałam spróbować czegoś nowego. Więc zamieniłam się w blondynkę. Ale nie było w tym premedytacji. Gdy farbowałam włosy na blond, nie miałam w planach wydawania płyty po angielsku. Właściwie, ze strategicznego punktu widzenia, lepiej by mi było być brunetką, bo tyle jest wokół blondynek. Gdy idę ulicą, ludzie zaczepiają mnie pytając: Czy ty jesteś Britney?. Ostatnio ktoś zawołał: Britney, daj mi autograf!. Ja mu na to: Mogę ci dać autograf, ale nie jestem Britney. Nie czuję się tym urażona, bo Britney jest piękna, ale..." - powiedziała Shakira.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | ciężka | blond | 'Blondynka' | britney | włosy | blondynki | Shakira

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje