Reklama

Sepultura z wizytą w Polsce

Już we wtorek, 31 stycznia, muzycy brazylijskiej grupy Sepultura przyjadą do Polski promować swój nowy album "Dante XXI", którego premierę przewidziano na 20 marca. W Warszawie, Andreas Kisser (gitara) i Derrick Green (wokal) spotkają się z fanami i będą podpisywać płyty.

Spotkanie z sympatykami legendarnej południowoamerykańskiej formacji rozpocznie się o godzinie 17. w warszawskim "Empiku".

Reklama

Według sygnałów, które docierają z prasy zagranicznej, wszystko wskazuje na to, że "Dante XXI" może okazać się najlepszą płytą Sepultury od czasów wydanego w 1996 roku, przełomowego dla thrashmetalowców albumu "Roots"

"Dante XXI" będzie promował wideoklip do utworu "Convicted In Life".

Przypomnijmy też, że w ramach najbliższej europejskiej trasy, Brazylijczycy odwiedzą Polskę. Sepulturę będzie można zobaczyć 18 kwietnia na deskach warszawskiego klubu "Proxima". Twórcom "Arise" towarzyszyć będzie szwedzka formacja In Flames. Co zaskakujące grupa Andreasa Kissera wystąpi w roli supportu dla o wiele młodszych stażem Szwedów.

Wiadomo również, że na trasę po Europie nie pojedzie Igor Cavalera, perkusista Selpultury, który zdecydował się poświęcić ten czas rodzinie. Jego miejsce zajmie Roy Mayorga, były perkusista Soulfly, grupy dowodzonej przez Maxa Cavalerę, byłego frontmana... Sepultury.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sepultura | Polsko! | Dante | nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje