Reklama

Selena Gomez wstydzi się za sukienkę na MTV VMA 2015

Popularna wokalistka przyznała, że w przyszłości będzie lepiej dobierać swoje kreacje. Jest to efekt wpadki na tegorocznej gali MTV VMA. Selena Gomez przyznała, że popełniła błąd przy dobrze sukienki.

Selena Gomez zaliczyła modową wpadkę i jest tego świadoma

Selena Gomez na gali MTV VMA 2015 zaprezentowała się w stonowanej, czarnej sukni. Problematycznie zrobiło się jednak po zrobieniu jej zdjęć aparatem z włączonym fleszem. Internauci natychmiast zauważyli, że gwiazda nie miała na sobie biustonosza.

Reklama

Zakłopotana wokalistka również zauważyła swój błąd i wkrótce zniknęła ze ścianki. W wywiadzie dla magazynu "People" opowiedziała o sytuacji:

"To było upokarzające! Ale uczysz się na błędach. Nierealne jest przekonywanie ludzi, że cały czas wygląda się świetnie. To śmieszne" - stwierdziła artystka. 

Warto nadmienić, że Gomez dwa lata wcześniej na gali MTV VMA również pokazała sporo ciała. Wtedy jednak jej sukienkę uznano za jedną z najlepszych, które pojawiły się na czerwonym dywanie MTV.

Wokalistka przygotowuje się obecnie do wydania albumu "Revival". Promuje go singel "Good For Your", a także okładka, na której Selena Gomez pozuje topless.

MTV VMA 2015 odbyło się pod koniec sierpnia 2015 roku. Na imprezie brylowała Miley Cyrus, która w następnych dniach była ostro krytykowana, m.in. za pokazanie piersi na wizji.

Zobacz zdjęcia z gali MTV Video Music Awards 2015:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | MTV VMA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje