Reklama

Reklama

Selena Gomez walczy z problemami psychicznymi

Selena Gomez pod koniec sierpnia ogłosiła, że przerywa trasę koncertową. Amerykańska wokalistka trafiła do prywatnej kliniki rehabilitacji, gdzie usiłuje uporać się z problemami natury psychicznej.

Selena Gomez próbuje dojść do zdrowia psychicznego

U Seleny Gomez w 2014 roku zdiagnozowano chorobę autoimmunologiczną zwaną toczniem. Tuż po diagnozie wokalistka została poddana specjalnym zabiegom i chemioterapii.

Selena rozpoczynając walkę z chorobą, również przerwała karierę zawodową, a oficjalnym powodem wówczas były "problemy osobiste". Sugerowano, iż miała wtedy kłopoty z uzależnieniami, ale jak się okazało, były to kwestie zdrowotne.

24-latka długo trzymała wiadomości o swojej chorobie w tajemnicy przed fanami. Fakty na temat swojego zdrowia ujawniła w październiku 2015 roku, w tym czasie promowała swój ostatni album "Revival".

Reklama

"Jak wielu z was wie, około rok temu ujawniłam, że mam toczeń, chorobę, która w różny sposób wpływa na ludzi" - oświadczyła Selena na łamach magazynu "People".

"Odkryłam, że lęki, napady paniki i depresja mogą być skutkami tocznia. Chcę żyć aktywnie i koncentrować się na moim zdrowiu i szczęściu, dlatego najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest tymczasowe wyłączenie się z życia na scenie" - dodała gwiazda. Amerykańska wokalistka, podziękowała wszystkim fanom za wsparcie i zrozumienie.

Pod koniec sierpnia ogłosiła, że przerywa trasę koncertową na rzecz walki z toczniem i jego objawami. Selena cierpi na napady lęku i paniki oraz depresję, które są skutkami ubocznymi jej choroby.

Zagraniczne media donoszą, że wokalistka trafiła na terapię do prywatnej kliniki.

"Selena walczy z toczniem, ale ta przerwa jest po to, żeby skoncentrować się na zdrowiu psychicznym. Może zabrnąć w naprawdę ciemne miejsce" - mówi rozmówca jednego z amerykańskich magazynów.

Mimo że Selena Gomez w ostatnich miesiącach wycofała się z życia publicznego, jako pierwsza przekroczyła próg 100 mln obserwujących fanów na swoim koncie na Instagramie.

Album "Revival" Seleny Gomez promował singel "Kill Em With Kindness", do którego powstał teledysk:

Sprawdź tekst utworu "Kill Em With Kindness" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiał o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje