Reklama

Reklama

Selena Gomez u Jimmy'ego Fallona: Pikantne skrzydełka i nowa płyta

Selena Gomez była gościem programu Jimmy'ego Fallona. Oprócz rozmowy o nowym albumie i filmie "Truposze nie umierają", Gomez wzięła udział w zaskakującym wyzwaniu, polegającym na jedzeniu piekielnie ostrych skrzydełek.

Selena Gomez wzięła udział w wyzwaniu Jimmy'ego Fallona i Seana Evansa

Przypomnijmy, że Selena Gomez (posłuchaj przeboju "Bad Liar"!) obecnie promuje film Jima Jarmuscha "Truposze nie umierają", który do kin trafi pod koniec lipca. Rola wokalistki była jednym z tematów poruszonych przez Jimmy'ego Fallona.

Gwiazda m.in. zdradziła, co Billy Muray szeptał jej do ucha w trakcie festiwalu w Cannes. "Mówił do mnie głupie rzeczy - 'świetnie dziś wyglądasz', 'skąd jesteś' - a ja w tym czasie próbowałam być poważna. Wygłupialiśmy się cały czas. Jest dużym dzieckiem" - wspominała.

Reklama

Przy okazji Gomez zdradziła, że jej nowy album jest już ukończony. "Czuję ulgę, zajęło mi cztery lata, aby czuć się z tą płytą w porządku. W tym czasie miałem mnóstwo ważnych momentów w moim życiu. Bałam się więc, jak będę się czuła z tym, co śpiewam. Ale szłam do przodu i w końcu mi ulżyło" - tłumaczyła.

Wokalistka dodała też, że na płycie dalej dominuje typowy pop, ale pojawi się na niej więcej gitarowych fragmentów.

Zanim jednak Gomez opowiedziała o nowej płycie, wzięła udział w wyzwaniu prowadzącego, które polegało na zjedzeniu bardzo pikantnych skrzydełek. Do studia zaproszony został Sean Evans, twórca internetowego programu "Hot Ones", gdzie gwiazdy muzyki i kina są przepytywane na różne tematy, w czasie gdy jedzą skrzydełka z wyjątkowo ostrymi sosami.

"Będę tego żałować" - powiedziała na początku zabawy Gomez.

Wokalistka przez dłuższy czas trzymała się dzielnie (czego nie można powiedzieć o Fallonie, który słabo znosił jedzenie skrzydełek przez cały czas).

W pewnym momencie jednak zaczęła się pocić oraz krztusić, a pod koniec wyzwania również płakała. Widzowie nie mogli uwierzyć w to, co robił prowadzący oraz jej gość.

"Dlaczego robisz to ludziom" - krzyknęła do Evansa Gomez . "Jesteś chorym, złym człowiekiem" - dodał Fallon, który po chwili stwierdził, że z powodu za dużej ostrości nie może nawet mówić.

Nagranie z wyzwania stało się viralem. W ciągu dwóch dni obejrzano je ponad 3,3 miliona razy.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | Jimmy Fallon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy