Reklama

Selena Gomez przymuszona do pozowania nago? "Nie byłam sobą"

Selena Gomez w rozmowie z magazynem "Allure" przyznała, że nie czuła się komfortowo w trakcie sesji zdjęciowej na okładkę swojego poprzedniego albumu "Revival", który promowało jej nagie zdjęcie. Dodała też, że na taką oprawę wizualną naciskała wytwórnia.

Selena Gomez zdradziła, jak naprawdę czuła się promując płytę "Revival"

Selena Gomez pojawiła się nago na okładce płyty "Revival". Promował ją teledysk "Hands To Myself" (sprawdź!), w którym wokalistka pojawiła się półnaga. Gwiazda w 2020 roku uznała, że nie będzie powtarzać takich scen w przyszłości.

Reklama

"Byłam zażenowana, ponieważ moja sześcioletnia siostra to zobaczyła. Nie wiedziałam, że puszczą ten teledysk. Powiedziałam jej, że już nie będę kręcić takich rzeczy. Nie są potrzebne" -  przyznała.

Teraz Gomez ponownie zabrała głos na temat okładki z 2015 roku. Tym razem z w rozmowie z magazynem "Allure" przyznała, że szefowie wytwórni naciskali, aby wokalistka w tamtym czasie wyglądała bardziej dorośle i seksownie.

"Robiłam rzeczy, które nie były dla mnie. Była presja, abym była bardziej dorosła na swoim albumie, pokazała trochę ciała... Nie jestem taką osobą" - zdradziła.

Następczyni "Revival" - płyta "Rare" - ukazała się 10 stycznia 2020 roku.
INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje