Reklama

Selena Gomez jednak nie zdradziła Justina Biebera?

Justin Bieber zaprzeczył, że zarzucił zdradę swojej byłej dziewczynie. Selena Gomez żałuje natomiast, że rozpoczęła rozmowę z byłym chłopakiem.

Selena Gomez jednak nie zdradzała Justina Biebera?

Przypomnijmy, że po tym, jak Justin Bieber pochwalił się swoimi zdjęciami z nową dziewczyną Sofią Richie (córka Lionela Richiego), jego fani zasypali go negatywnymi komentarzami. Gwiazdor zagroził, że ukryje swoje konto.

Reklama

Następnie wywiązała się dyskusja pomiędzy nim a Seleną Gomez. Piosenkarz zarzucił byłej dziewczynie, że wybijała się na jego sławie, a ta Bieberowi liczne zdrady. Następnie Justin miał napisać o zdradzie Gomez z Zaynem Malikiem.

Szybko okazało się jednak, że ktoś podszył się pod Biebera. Wokalista wytłumaczył zamieszanie. Jak ustalił serwis TMZ.com, Bieber padł ofiarą internetowych żartownisiów, którzy się pod niego podszyli.

Tymczasem Selena Gomez na Snapchacie przyznała, że rozmowa z Bieberem na Instagramie była błędem. Przyznała również, że sama zachowała się nieładnie. "To co napisałam, było samolubne i niepotrzebne" - stwierdziła.

Selena Gomez spotykała się z Justinem Bieberem od lutego 2011 roku (chociaż plotki na ich temat krążyły już kilka miesięcy wcześniej). Burzliwy związek rozpadł się pod koniec 2012 roku, ale para wróciła do siebie w 2013 roku. Sielanka nie trwała zbyt długo - muzycy ostatecznie rozstali się we wrześniu 2014 roku. Bieber w jednym z wywiadów, przy okazji premiery płyty "Purpose" (listopad 2015), przyznał, że nadal kocha swoją była dziewczynę.

Sprawdź tekst piosenki "Kill Em With Kindness" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Selena Gomez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje