Reklama

Seksowny teledysk Danii Minogue

Danii Minogue, australijska wokalistka pop, zapowiedziała niedawno, iż ma zamiar odebrać swojej siostrze Kylie tytuł najpopularniejszej wokalistki na Wyspach Brytyjskich. Teraz wiadomo, że dodatkowo chce przywłaszczyć sobie tytuł najseksowniejszej gwiazdy muzyki pop, a wszystko to za sprawą nowego teledysku.

Lada dzień do stacji telewizyjnych dotrze najnowszy teledysk Danii do piosenki "Put The Needle On It". Seksowna wokalistka będzie chwalić się w nim wszystkimi swoimi wdziękami. Przyjdzie jej to o tyle łatwo, że zagra tancerkę w klubie go-go. Młodsza siostra Kylie Minogue wierzy, że dobra piosenka w połączeniu z ciekawym teledyskiem pozwolą jej bez problemu zdobyć szczyt brytyjskiej listy najpopularniejszych na Wyspach singli.

Reklama

"Ten teledysk jest bardzo odważny i seksowny. Tańczę w nim na rurce. W szpilkach było to dość ciężkie. Zastanawiam się jak te dziewczyny mogą to robić przez tyle godzin. Choreograf mówił mi co mam robić, a ja wykonywałam jego polecenia. Pod koniec teledysku zdałam sobie sprawę, że robię coś naprawdę odważnego, na co chyba normalnie bym się nie odważyła. Teraz już wiem, że nie jestem stworzona do tej pracy, ale mimo wszystko było to bardzo miłe doświadczenie" - powiedziała Danii.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kylie minogue | seksowni | wokalistka | seksowny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje