Reklama

Schwesta Ewa aresztowana przez niemiecką policję

Jak donosi tabloid "Bild" pochodząca z Polski raperka Schwesta Ewa została aresztowana przez niemiecką policję. Postawiono jej zarzut handlu ludźmi i oszustwa.

Schwesta Ewa na okładce "Realität"

Niemiecka gazeta poinformowała, że raperka została zatrzymana przez funkcjonariuszy policji 16 listopada. Ewę Schwestę (tak naprawdę Ewie Müller) oskarża się o handel ludźmi w celu wykorzystania seksualnego, oszustwa oraz pobicia. Jest również podejrzana o sutenerstwo.

Dziennikarze "Bilda" ustalili, że Polka uzależniała finansowo swoje fanki, a następnie zmuszała je do prostytucji. Ofiarami miało paść pięć dziewczyn w wieku 17 - 19 lat.

Reklama

W styczniu 2016 roku Schwesta zapowiadała, że ma zamiar otworzyć własny dom publiczny, nazwany jej pseudonimem.

32-letnia Ewa Müller to polska raperka mieszkająca w Niemczech. Ewa przyszła na świat w Koszalinie, ale w wieku trzech lat przeniosła się wraz z matką do niemieckiej Kilonii. Kobiety musiały uciekać przed ojcem kryminalistą, skazanym za zabójstwa oraz ludźmi chcącymi zemścić się na jego rodzinie.

W Niemczech matka Ewy wyszła ponownie za mąż, ale to nie poprawiło ich sytuacji materialnej. Ewa dorabiała jako kelnerka, a w wieku 19 lat przeprowadziła się do Frankfurtu nad Menem, gdzie zaczęła pracować jako prostytutka. Szybko też uzależniła się od narkotyków, w tym od heroiny.

Schwescie udało się wyjść z nałogu i porzucić prostytucję. Polka postanowiła zostać raperką, a w karierze pomógł jej kurdyjski raper Xatar. W 2012 roku wydała mixtape "Realität", natomiast w 2015 roku ukazał się jej album "Ku*wa", który dotarł do 11. miejsca najlepiej sprzedających się płyt w Niemczech.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Schwesta Ewa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje