Schorowany Ozzy Osbourne odwołał swój przyjazd. Żona wokalisty ujawnia

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

Sharon Osbourne w mediach społecznościowych przekazała, że z powodu problemów zdrowotnych Ozzy'ego Osbourne'a odwołano jego udział w imprezie pod nazwą Mad Monster Party. W połowie lipca w Phoenix rodzinę na zlocie dla fanów horrorów reprezentować będzie ich syn Jack Osbourne.

Ozzy Osbourne od dłuższego czasu nie pojawia się publicznie
Ozzy Osbourne od dłuższego czasu nie pojawia się publicznieScott DudelsonGetty Images

Problemy zdrowotne Ozzy'ego Osbourne'a (posłuchaj!) trwają już od lat. To z tego powodu musiał odwołać swój występ na festiwalu Power Trip w Kalifornii, który odbył się na początku października 2023 r. Podczas "Coachelli dla fanów metalu" zaprezentowali się Tool, Metallica, Iron Maiden, Guns N' Roses, AC/DC i Judas Priest.

Teraz Sharon Osbourne w mediach społecznościowych przekazała komunikat wideo, który mocno zasmucił sympatyków Księcia Ciemności.

Sharon Osbourne przeprasza fanów. Ozzy nie może podróżować

"Z żalem rodzina Osbourne'ów jest zmuszona odwołać obecność na Mad Monster Party w Phoenix, ponieważ Ozzy nie może podróżować w tym czasie. Na miejscu pojawi się Jack [syn Sharon i Ozzy'ego], by dzierżyć flagę Osbourne'ów" - powiedziała żona i menedżerka 75-letniego wokalisty.

"Chcielibyśmy podziękować wam za nieustające wsparcie. To dla niego bardzo dużo znaczy, nawet nie macie pojęcia, jak bardzo. Mogę jedynie przeprosić, że nie damy rady tam się pojawić i z całego serca przepraszam ludzi, których zawiedliśmy" - dodała Sharon.

Wspomniana impreza Mad Monster odbędzie się w dniach 12-14 lipca. Wśród gości znaleźli się m.in. aktorzy mający w dorobku role w cenionych horrorach: Juliette Lewis, Christine Elise, John Glover, Kane Hodder, Rose McGowan, Jason Patric, a także David Ellefson (wieloletni basista Megadeth, obecnie lider Dieth) i Stephen Pearcy, wokalista i założyciel Ratt.

Solowy dorobek Ozzy'ego zamyka płyta "Patient Number 9" z września 2022 r. Ostatnie występy wokalisty odbyły się w drugiej połowie 2022 r. podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Wspólnoty Narodów w rodzinnym Birmingham (razem z Tonym Iommim, gitarzystą Black Sabbath) i w trakcie meczu otwarcia sezonu ligi NFL w USA.

Maciek Kurowicki (Hurt): Trudno nie wierzyć w nic, ale wartoOliwia Kopcik, Oliwia Kopcik, Oliwia KopcikINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}