Reklama

Reklama

SBB: Premiera książki

W niedzielę, 13 września, w Planetarium Śląskim w Chorzowie, odbędzie się "Wieczór SBB", zorganizowany z okazji premiery książki o tym słynnym polskim zespole rockowym. Na imprezę z USA przylatuje Jerzy Piotrowski, oryginalny perkusista tria, by spotkać się z fanami, porozmawiać z nimi, rozdać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Program imprezy przewiduje projekcję multimedialną, na którą złoży się prezentacja audio legendarnego koncertu SBB z Roskilde i prezentacja wideo koncertu z Jazz Jamboree '79 (planowane jest jego wydanie na DVD). Ponadto odbędzie się konferencja z fanami, spotkanie z zespołem, konkurs z cennymi nagrodami oraz toast za następne 30 lat z SBB.

W premierze swój udział potwierdzili wszyscy oryginalni członkowie grupy: Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski oraz autor tekstów Julian Matej.

Przewidywany jest udział także pozostałych muzyków, którzy współpracowali przez ostatnie 30 lat z SBB: Sławomira Piwowara, Jana "Kyksa" Skrzeka, Andrzeja Urnego, Janusza Hryniewicza i Andrzeja Ruska.

Reklama

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Planetarium Śląskim, sklepach muzycznych, EMPiK-ach oraz w sklepie www.cd-silesia.com . Liczba miejsc ograniczona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy