Reklama

Saxon z Masterplan w Polsce

Informowaliśmy już o tym, że pod koniec kwietnia 2007 roku do Polski na dwa koncerty zawita brytyjska grupa Saxon. Legendzie nurtu New Wave Of British Heavy Metal w naszym kraju będzie towarzyszyć powermetalowa grupa Masterplan, z którą niedawno rozstał się wokalista Jorn Lande.

Saxon ma imponujące plany koncertowe na 2007 rok. Rozpoczynająca się pod koniec lutego w szkockim Glasgow europejska trasa obejmie 50 koncertów. Przetarciem będzie sześć występów w październiku w Ameryce Południowej w towarzystwie Stratovarius i After Forever.

Reklama

Na trasie po Europie Saxon będzie wspierać wspomniany Masterplan oraz australijska grupa Rose Tattoo. W Krakowie (29 kwietnia, klub "Studio") i Warszawie (30 kwietnia, "Stodoła") obok Saxon pojawi się Masterplan, tworzony przez byłych muzyków Helloween.

Niemieccy powermetalowcy właśnie rozpoczęli nagrania na trzecią płytę. Jeszcze nie wiadomo kto po odejściu Jorna Lande obejmie funkcję wokalisty, ale ponoć informacja o nowym członku Masterplan ma pojawić się już wkrótce.

Ostatni koncert z udziałem Lande odbył się 8 sierpnia w belgijskim Lokersefeesten.

Zobacz teledyski SaxonMasterplan na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Saxon | heavy metal | Masterplan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje