Reklama

Saxon przyjedzie do Polski

Pod koniec lutego 2007 roku brytyjski Saxon rozpocznie aż 50-koncertową trasę po Europie. Przygotowując to olbrzymie przedsięwzięcie, legendarni klasycy NWOBHM nie zapomnieli o wiernych fanach w Polsce. Grupa z South Yorkshire zagra w naszym kraju dwa koncerty: 29 kwietnia w krakowskim klubie "Studio" i dzień później w warszawskiej "Stodole".

Weterani New Wave Of British Heavy Metal pracują obecnie nad nowym studyjnym albumem, którego premierę zaplanowano wstępnie na wiosnę 2007 roku. Tournee, które zawita również do Polski odbędzie się właśnie w ramach promocji nie zatytułowanej jeszcze płyty. Trasa na Starym Kontynencie zakończy się w połowie maja.

Reklama

W ostatni poniedziałek, 5 czerwca, Brytyjczycy wydali nowy album koncertowy "The Eagel Has Landed Pt. III". Dwupłytowy materiał ukazał się z logiem niemieckiej Streamhammer / SPV Records.

Pierwszy dysk zawiera klasyczne kompozycje zespołu do roku 1984. Z kolei na drugiej płycie znalazły się najważniejsze utwory, jakie Saxon nagrał od chwili wydania powrotnego albumu "Solid Ball Of Rock" z roku 1990 do ostatniego studyjnego dokonania "Lionheart" (2004).

Wszystkich nagrań "The Eagel Has Landed Pt. III" dokonano w latach 2004-2005 na koncertach w Europie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Saxon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje