Reklama

Sara May urodziła

W środę (30 października) śpiewająca blogerka Sara May po raz pierwszy została mamą. Na Facebooku pochwaliła się pierwszym zdjęciem swojej pociechy.

Robin May - tak będzie się nazywał synek 31-letniej Sary May (takie dane ma w dowodzie po zmianie imienia i nazwiska). Urodzony siłami natury chłopczyk ważył 3,120 kg i mierzył 51 cm.

Reklama

"Ma dopiero 4 dni, taka maleńka bezbronna istotka. Jaki jest? Spokojny, pogodny i najpiękniejszy pod każdym względem :) Czuję się pełna nowych sił i kosmicznej energii. Patrzę na tę drobnostkę całymi godzinami bez przerwy i z każdą sekundą kocham coraz bardziej... Piękne chwile a sam poród nie był łatwy, od odejścia wód płodowych do samego urodzenia minęły aż 22 godziny, więc męczyłam się..." - informuje na Facebooku Sara (dzień przed porodem zamieściła tam swoje zdjęcie jeszcze z ciążowym brzuszkiem).

"Podziwiam kobiety, które urodziły kilkoro dzieci, bo już wiem, że jest to wielka rzecz i ból, który tylko inna rodzącą kobieta może pojąć. Długo by pisać, nie ma słów, które potrafią opisać moment, w którym tuli się do piersi małego człowieczka, który przez dziewięć miesięcy rósł w naszym brzuszku, cud" - mówi Sara May w rozmowie z "Super Expressem".

Sara May od kilku lat bezskutecznie próbuje zrobić karierę wokalną. Bardziej znana jest ze swojego bloga, na którym często ostro krytykowała inne osoby z show-biznesu, a także z nieudanego startu w wyborach samorządowych do rady dzielnicy Bemowo w Warszawie w 2010 r. (głośno komentowane zdjęcie w bikini na plakacie wyborczym). Jak dotąd wszystkie wydawnictwa Sary May okazywały się klapą.

Posłuchaj piosenek Sary May w serwisie Muzzo.pl!

Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sara May | poród | Sara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje