Reklama

Reklama

Sara James o udziale w Eurowizja Junior 2021. "To po prostu magia"

Reprezentantką Polski podczas konkursu Eurowizja Junior 2021 została Sara James. Znamy już utwór "Somebody", z którym wokalistka pojedzie na konkurs. 13-latka uważa, że to co się stało "to prawdziwa magia".

Reprezentantką Polski podczas konkursu Eurowizja Junior 2021 została  Sara James. Znamy już utwór "Somebody", z którym wokalistka pojedzie na konkurs. 13-latka uważa, że to co się stało "to prawdziwa magia".
Sara James o swoim udziale w Eurowizji Junior /ForumGwiazd /Agencja FORUM

Sara Egwu-James czuje się zaszczycona tym, że będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior w Paryżu. Choć ma dopiero 13 lat, to już ciężko pracuje na swój sukces. Zwyciężczyni czwartej edycji programu "The Voice Kids" uważana jest za jedno z największych objawień na polskiej scenie muzycznej. Zachwyca niepowtarzalnym głosem i umiejętnością nietuzinkowej interpretacji utworów.

Sara Egwu-James z drużyny TomsonaBarona wiosną wygrała "The Voice Kids 4", a teraz w specjalnej edycji programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021" wywalczyła prawo reprezentowania Polski w tegorocznym konkursie. 19 grudnia na eurowizyjnej scenie w Paryżu wystąpi z utworem "Somebody". Piosenka doczekała się właśnie teledysku.

Reklama

"Powiem szczerze, że to, co się wydarzyło, to jest po prostu magia. Ja dalej nie mogę w to uwierzyć i podejrzewam, że będę jeszcze ochłaniać z emocji przez bardzo, bardzo długi czas" - mówi agencji Newseria Lifestyle Sara James.

Uczestniczka programu od początku była faworytką eliminacji. Internauci podkreślali, że nie ma sobie równych. Zapewnia jednak, że nie poddała się presji, odrzuciła stres i skupiła się wyłącznie na tym, żeby jej występ był na jak najwyższym poziomie.

"Śpiewanie to jest dla mnie bardzo naturalna rzecz, więc ja nigdy nie odbierałam tej presji. Wiadomo, że zawsze chciałam wypaść jak najlepiej i po prostu tego się trzymałam zawsze" - mówi Sara James.

Wokalistka od najmłodszych lat fascynuje się muzyką, która jest jej największą pasją. Jak podkreśla, chce dogłębnie poznać każdy gatunek muzyczny po to, by wybrać taką stylistykę, w której czuje się najlepiej. Jej głos porównywany jest do Whitney Houston.

"Słucham wielu gatunków muzycznych, więc jest mi trochę ciężko powiedzieć, w czym najbardziej się widzę. Natomiast najczęściej słucham jazzu i R&B, więc może w tych gatunkach" - mówi.

Trzynastolatka ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Swój talent szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczy się m.in. gry na pianinie. Umiejętności wokalne ćwiczy też w Miejskim Ośrodku Kultury SMOK.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama