Reklama

Santor i Krawczyk najpopularniejsi

Ośrodek Badania Opinii Publicznej, na zamówienie "Super Expressu", przygotował ranking najpopularniejszych polskich piosenkarek i piosenkarzy. Wyniki mogą być dla wielu osób mocno zaskakujące. Najpopularniejszą wokalistką 2002 r. okazała się... Irena Santor, zaś wśród panów najwięcej głosów zebrał Krzysztof Krawczyk.

Z sondażu OBOP-u wynika, że starsze pokolenie wykonawców wcale nie odeszło do lamusa. Wśród piosenkarek wygrała Irena Santor, a na trzecim miejscu uplasowała się Maryla Rodowicz. Pomiędzy nimi znalazła sie Kasia Kowalska.

Reklama

W pierwszej piątce wokalistów, obok Krzysztofa Krawczyka, znaleźli się także Ryszard Rynkowski i Zbigniew Wodecki.

"Boże, jak ja się cieszę..." - zareagowała Irena Santor na wieść o wynikach rankingu. "Teraz, gdy i rzeczy, i ludzie nudzą się po jednym sezonie, muszę powiedzieć, że ta pozycja to dla mnie wyróżnienie najwyższej wagi, najpiękniejszy prezent, jaki dostałam! Dziękuję z całego serca. Mogę tylko uklęknąć i się pomodlić. I powiedzieć: Jestem szczęśliwa, szczęśliwa, szczęśliwa!"

Radości nie krył także Krzysztof Krawczyk.

"Dzięki za wiadomość. Dla człowieka, który choć trochę zajmuje się show-biznesem, to naprawdę dobra wiadomość. A jak to robię? Ostatnio ciężko pracowałem. W listopadzie miałem wolnych tylko kilka poniedziałków. W grudniu do świąt nie miałem wolnego nawet jednego dnia".

"Jest coś w przysłowiach, że bez pracy nie ma kołaczy, albo że gołąbki same nie wpadają do gąbki. Wiele też zawdzięczam ekipie BMG Polska. To oni wymyślili, jaki Krzysztof Krawczyk powinien być dzisiaj. Przypilnowali, żebym nie powielał tego, co już było, żebym się nie znudził".

Najpopularniejsze piosenkarki 2002 r.:
1. Irena Santor (14 procent głosów)
2. Kasia Kowalska (13 procent)
3. Maryla Rodowicz (12 procent)
4. Natalia Kukulska/Edyta Górniak (11 procent)
5. Kayah (10 procent)

Najpopularniejsi piosenkarze 2002 r.:
1. Krzysztof Krawczyk (29 procent głosów)
2.Ryszard Rynkowski (16 procent)
3. Stachursky (11 procent)
4. Michał Wiśniewski (10 procent)
5. Zbigniew Wodecki (10 procent).

Sondaż przeprowadzono pod koniec ub. roku, na grupie 1010 Polaków powyżej 15. roku życia.INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Irena | procent | Krawczyk | Irena Santor | Krzysztof Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje