Reklama

Sandi Thom: Rozpaczliwa reakcja po odrzuceniu piosenki

Szkocka piosenkarka Sandi Thom bardzo emocjonalnie przyjęła odrzucenie jej utworu przez radiostację BBC.

Sandi Thom zareagowała na odrzucenie jej piosenki bardzo emocjonalnie

Sandi Thom znana jest głównie dzięki przebojowi "I Wish I Was A Punk Rocker (With Flowers In My Hair)" z 2006 roku. Najnowszy numer wokalistki na pewno jednak nie zostanie szerzej poznany, po tym jak BBC Radio 2 odrzuciło propozycję zamieszczenie go w swojej bazie.

Reklama

Singel "Earthquake" w oficjalnej sprzedaży ukazać ma się 27 listopada. Jednak na pewno nie usłyszymy go w popularnej brytyjskiej radiostacji. Na taką wiadomość artystka zareagowała bardzo impulsywnie.

W sieci pojawiło się wideo, na którym wokalistka płacze z powodu odrzucenia jej piosenki. Zadeklarowała również, że ma dość przemysłu muzycznego:

"Właśnie dowiedziałam się, że 'Eartquake' nie będzie na playliście Radio 2. Nagrywam ten film, aby ludzie widzieli, jak bardzo boli mnie ta decyzja" - stwierdziła artystka, po czym dodała - "Nagrałam piosenkę, która jest popowa, chwytliwa i trafia w ich wymogi, więc nie mieli prawa jej odrzucić".

Zapłakana artystka zakończyła stwierdzeniem, że ma dość czekania, aż ktoś łaskawie zainteresuje się jej piosenkami, mimo iż prosiła o to przez długi czas.

Thom swojego singla opublikowała również na Youtube. Utwór promuje szósty album szkockiej piosenkarki "Weapons Of Past Destruction", który ukaże się w styczniu 2016 roku.

Posłuchaj nowego singla Sandi Thom:

Zobacz reakcję Sandi Thom na decyzję BBC Radio 2:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sandi Thom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje